Přihlášení
Zapomenuté heslo
Celkem 0 Ks
Cena 0 Kč
Nakupni kosik
akce bazeny akce bazeny akce bazeny akce bazeny
  HOME » Písková filtrace

Písková filtrace Bestway RAPID - průtok 3.785 l/h stejná jako 58400 doprodej

Kód: 58257
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: BESTWAY s.r.o. Milano, Itálie
Dostupnost:Skladem

Naše cena: 2 799 Kč s DPH
Běžná cena: 3 299 Kč
Sleva: 500 Kč
 

Odeslat odkaz známému emailem

Písková filtrace Bestway RAPID - průtok 3.785 l/h

Jak najít způsob trvale udržet vodu ve Vašem bazénu opravdu čistou, neváhejte a pořiďte si naši pískovou filtraci za bezkonkurenční cenu.

Písková filtrace - princip Písková filtrace používá k zachycení nečistot křemičitým pískem, který klade protékající vodě z bazénu přirozený odpor a zachycuje tak v mezerách většinu nečistot. Vyčištěná voda se pak opět vrací zpět do bazénu. Písková filtrace a její princip se používá i při čištění pitných vod, protože jednoduché a levné čištění resp. výměna pískové náplně výrazně snižuje provozní náklady. Nejsou potřeba klasické textilní filtry které se zanášejí a musí se vyměňovat. Nejprodávanější model pískové filtrace na českém trhu! Přesvědčte se u ostatních prodejců, že pískovou filtraci Bestway nabízíme za nejlepší cenu na českém internetu. Součástí balení pískové filtrace je příslušenství - hadice na připojení k bazénu.

Parametry pískové filtrace: Příkon pískové filtrace 200 W Průměr nádoby 360 mm Max. teplota vody 35°C Písková náplň - 25 kg křemičitý písek, hrubost zrn 0,5 - 1,25 mm Hmotnost 18 kg Nádoba pískové filtrace je odolná vůči korozi. Dobře čitelný tlakoměr je jedna z výhod této pískové filtrace. Písková filtrace - výkon Písková filtrace poskytuje maximální výkon při průtoku 3785 litrů/hod, který je dostatečný pro bazény do objemu 19m3. Písková filtrace Bestway je tedy vhodná k rodinným bazénům o průměru 305, 366, 457 a 549 cm.

Součástí dodávky není bazénový filtrační písek - viz Související výrobky.

Na pískové filtrace poskytujeme záruku na výrobní vady v délce 24 měsíců.

© 2011 - 2019 Akce-Bazeny.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty
Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři

Formulář odstoupení od smlouvy
Doporučujeme.info | Premium katalogKleště.cz nářadí Onlineshopy.cz - katalog internetových obchodů E-shopy, internetové obchodyLetní dětský tábor Velké Skaliny
TOPlist