Přihlášení
Zapomenuté heslo
Celkem 0 Ks
Cena 0 Kč
Nakupni kosik
akce bazeny akce bazeny akce bazeny akce bazeny
  HOME » Písková filtrace

Písková filtrace STANDARD 2000L

Kód: 58397
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: BESTWAY s.r.o. Milano, Itálie
Dostupnost:Skladem

Naše cena: 1 989 Kč s DPH
Běžná cena: 1 999 Kč
Sleva: 10 Kč
 

Odeslat odkaz známému emailem

Jak najít způsob trvale udržet vodu ve Vašem bazénu opravdu čistou, neváhejte a pořiďte si naši pískovou filtraci za bezkonkurenční cenu.

Písková filtrace - princip Písková filtrace používá k zachycení nečistot křemičitým pískem, který klade protékající vodě z bazénu přirozený odpor a zachycuje tak v mezerách většinu nečistot. Vyčištěná voda se pak opět vrací zpět do bazénu. Písková filtrace a její princip se používá i při čištění pitných vod, protože jednoduché a levné čištění resp. výměna pískové náplně výrazně snižuje provozní náklady.

Nejsou potřeba klasické textilní (kartušové) filtry, které se zanášejí a musí se čistit a vyměňovat. Nejprodávanější model pískové filtrace na českém trhu! Přesvědčte se u ostatních prodejců, že pískovou filtraci Bestway nabízíme za nejlepší cenu na českém internetu. Součástí balení pískové filtrace je příslušenství - hadice na připojení k bazénu.

Parametry pískové filtrace:

Příkon 120 W,

Průměr nádoby 310 mm,

Max. teplota vody 35°C,

Písková náplň - cca 25 kg filtračn křemičitý písek,

Hrubost zrn cca 0,5 - 1,25 mm,

Hmotnost cca 11 kg,

Nádoba pískové filtrace je odolná vůči korozi.

Dobře čitelný tlakoměr je jedna z výhod této pískové filtrace.

Písková filtrace - výkon

Písková filtrace poskytuje maximální výkon při průtoku 2006 litrů/hod, který je dostatečný pro bazény do objemu cca 19m3. Písková filtrace Bestway je tedy vhodná k bazénům o průměru 305, 366, 457 a 549 cm.

Součástí dodávky není bazénový filtrační křemičitý písek balení 25 kg. Doporučené doplňky najdete ve složce - Související výrobky.

Na pískové filtrace poskytujeme záruku v délce 24 měsíců. Výrobce: BESTWAY s.r.o. Milano, Itálie. K pískové filtraci nabízíme novinku v ošetřování vody ve Vašem bazénu bazénový UV sterilizátor, který Vám zaručí čistou vodu bez chemie.

© 2011 - 2019 Akce-Bazeny.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty
Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři

Formulář odstoupení od smlouvy
Doporučujeme.info | Premium katalogKleště.cz nářadí Onlineshopy.cz - katalog internetových obchodů E-shopy, internetové obchodyLetní dětský tábor Velké Skaliny
TOPlist