Přihlášení
Zapomenuté heslo
Celkem 0 Ks
Cena 0 Kč
Nakupni kosik
akce bazeny akce bazeny akce bazeny akce bazeny
  HOME » Písková filtrace

Písková filtrace MAXI 4500 l/hod

Kód: 72015
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: BESTWAY s.r.o. Milano, Itálie
Dostupnost:Skladem

Naše cena: 3 678 Kč s DPH
Běžná cena: 3 990 Kč
Sleva: 312 Kč
 

Odeslat odkaz známému emailem

Hledáte-li způsob, jak trvale udržet vodu ve Vašem bazénu opravdu čistou, neváhejte a pořiďte si pískovou filtraci.

Písková filtrace a její princip - Výkonná písková filtrace Bestway používá k separování nečistot křemičitý písek, který klade protékající vodě z bazénu přirozený odpor a zachycuje tak v mezerách většinu nečistot. Vyčištěná voda se pak opět vrací zpět do bazénu. Písková filtrace a její princip se používá i při čištění pitných vod, protože jednoduché a levné čištění resp. výměna pískové náplně výrazně snižuje provozní náklady Nabízená filtrace bazénu je vhodná k bazénům z naší nabídky.

Písková filtrace MAXI poskytuje maximální výkon při průtoku 4500 litrů/hod.

Životní prostředí a písková filtrace: Použitím účinné filtrace bazénu se výrazně snižuje spotřeba prostředků bazénové chemie.

Písková filtrace MAXI - technické údaje:

Napětí 220-240 V Příkon 350 W Nádoba odolná vůči korozi Maximální teplota vody 35°C Potřebné množství písku 19 kg (křemičitý písek, hrubost zrn 0,5 - 1,25 mm).  Písek a připojovací hadice nejsou součástí dodávky .

© 2011 - 2019 Akce-Bazeny.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign, e-SHOP & hosting by 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty
Reklamní propisky, reklamní tužky Zboží pro domov Partneři

Formulář odstoupení od smlouvy
Doporučujeme.info | Premium katalogKleště.cz nářadí Onlineshopy.cz - katalog internetových obchodů E-shopy, internetové obchodyLetní dětský tábor Velké Skaliny
TOPlist